
Стильний торцевий лайтбокс на стіну Інтер'єрна та фасадна світлова реклама під замовлення середній
2 000 ₴
- В наявності
- Код: W-11 new
+380 (73) 274-84-98
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильний торцевий лайтбокс на стіну Інтер'єрна та фасадна світлова реклама під замовлення
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Рекламні лайтбокси |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Для офісу, Реклама, Для особистого користування, Для дитячих садків, В установах |
| Застосування | Для зовнішнього використання |
| Тип | Одностороння |
| Розміри | |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Діаметр | 400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 000 ₴


