
Стакани з чорною основою з логотипом, одношарові, 110 мл 2500 шт
3,08 ₴
Мінімальне замовлення — 2500 шт.
- В наявності
- Тільки оптом
+380 (73) 274-84-98
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Паперові стакани з логотипом,
👇 ВІДЕО В ОПИСІ 👇
-
Компанія пропонує унікальний продукт - паперові стакани з індивідуальним дизайном.
-
Клієнт може завантажити свій дизайн, після чого виробник виготовить красиву упаковку з високоякісних матеріалів.
Дизайн Зробимо в подарунок!



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Siesta |
| Країна виробник | Україна |
| Вид одноразового посуду | Стакан |
| Висота | 62 мм |
| Діаметр | 59 мм |
| Колір | Чорний |
| Кількість в упаковці | 500 шт. |
| Матеріал | Папір |
| Об`єм | 110 мл |
| Призначення | Для холодних і гарячих напоїв/їжі |
| Ширина | 43 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Одношарові |
| Кількість | 2500 шт. |
| Об'єм | 110 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3,08 ₴
- Мінімальне замовлення: 2500 шт.








