
Світлові вивіски торцевий бокс фасадна зовнішня реклама Зовнішні вивіски на замовлення Індивідуальний макет
3 000 ₴
- В наявності
- Код: W-3 new
+380 (73) 274-84-98
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлові вивіски торцевий бокс фасадна зовнішня реклама Зовнішні вивіски на замовлення Індивідуальний макет
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Рекламні лайтбокси |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Реклама, Для особистого користування, Для офісу, Для дитячих садків, В установах |
| Застосування | Для зовнішнього використання |
| Тип | Одностороння |
| Розміри | |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Діаметр | 500 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 000 ₴





